Uwaga:) za zajęcia:

język angielski, religia, taniec nie ponoszą Państwo dodatkowych opłat.

język angielski CODZIENNIE

Zajęcia z języka angielskiego prowadzone są w oparciu o program nauczania zgodny z zaleceniami MEN.

Na zajęciach wykorzystywane są rozmaite pomoce dydaktyczne tj. pacynki, karty obrazkowe, płyty CD, DVD, plakaty i inne. Dzieci słuchają bajek i opowiadań w języku angielskim.

Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, podczas której dzieci poznaję nowe słownictwo oraz całe zwroty, wyrażenia i zdania.

rytmika raz w tygodniu

religia raz w tygodniu